V Bratislave pribudne minimálne päť obchodov Tesco Expres

Logo Tesco ExpresTesco chystá v Bratislave veľkú expanziu svojho konceptu maloformátových obchodov Tesco Expres. Prvé náznaky vyplávali na povrch presne po roku od otvorenia prvej prevádzky na Komárnickej 3 v Ružinove.

Podľa inzerátov zverejnených na jobportáli Profesia.sk sa chystá minimálne päť nových nové pobočiek reťazca – v petržalskom komplexe Vienna Gate, na ulici Schneidera Trnavského v Dúbravke, na Stromovej ulici na Kramároch, na Martinčekovej ulici v Ružinove a v rámci projektu Nové bratislavské centrum na Dlhých Dieloch. Do všetkých Tesco zháňa ľudí.

Vo Vienna Gate sa už pre potreby Tesca zosilňuje strop v garážach, na Dlhých Dieloch sú už prichystané a namaľované priestory, ktoré sú však podľa nášho čitateľa zatiaľ prázdne.

Model predajní Expres prevádzkuje Tesco od roku 1997, po tom ako sa etabloval v materskej Veľkej Británii s ním expanduje do ďalších krajín. V júli 2009 ich počet na celom svete prekročil tisícku.

Spoločnosť Tesco je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. V roku 1924 ju založil Sir Jack Cohen, vo Veľkej Británii je v súčasnosti lídrom na trhu maloobchodného predaja.

Reklamy

2 myšlienky na “V Bratislave pribudne minimálne päť obchodov Tesco Expres

  1. Zdravim, v oktobri 2009 bola domova schodza majitelov bytov Krizna 40 a Karadzicova 57. Tesco navrhovalo postavit predajnu Tesco Expres na mieste terajsej drogerie Teta (krizovatka Krizna, Karadzicova)
    Majitelia bytov tento projekt jednohlasne odmietli !

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s