Pizza Mizza ide vo veľkom mimo Bratislavy. Chystá aj vlastný fast-food

Logo Pizza MizzaPizza Mizza už nebude mať len “najväčšiu pizzu v meste”, ale stane sa tiež najväčším slovenským reťazcom s touto talianskou dobrotou. Materská firma GastroNet rozširuje koncept a značku Pizza Mizza metódou franchisingu. V pláne je veľká expanzia mimo Bratislavy.

Podľa informácií na oficiálnom webe GastroNetu sa blíži otvorenie dvoch nových franchisových reštaurácií Pizza Mizza v Poprade a v Dunajskej Strede. Firma tiež ponúka možnosť prevziať na franchising plánované prevádzky v zatiaľ ešte neexistujúcich obchodných centrách Aupark v Piešťanoch a v Žiline.

Logo Pizza Mizza ExpresVeľkou novinkou je aj príprava vlastnej fast-foodovej prevádzky podľa nového konceptu Pizza Mizza Expres. Ochrannú známku názvu i loga si už GastroNet zabezpečil na úrade priemyselného vlastníctva. Prvá prevádzka vznikne budúci rok v komplexe Eurovea.

Po Bratislave sú v súčasnosti otvorené štyri reštaurácie Pizza Mizza a dve výlučne rozvozové prevádzky. Čisto slovenský reťazec funguje od roku 2004.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s