Štvrtý slovenský Subway už funguje. V Galérii Košice

Logo SubwayMáme štvrtý Subway! Od štvrtka 29. októbra 2009 si kvality tohto reťazca môžu vychutnávať aj obyvatelia Košíc. Nájdu ho v novootvorenej časti obchodného centra Galéria Košice. Druhá etapa jeho výstavby trvala takmer tri roky, nové obchodné priestory boli sprístupnené v úplnej tichosti, o ich otvorení sa doposiaľ nezmieňuje ani oficiálny web. Marketingové aktivity sa obmedzili na jeden leták a koncert skupiny Nocadeň.

Prevádzka Subway v Galérii Košice.
Prevádzka Subway v Galérii Košice.

Subway sa nachádza na treťom poschodí v pomerne stiesnenom prostredí blízko zábradlia. Opäť ide iba o neveľmi veľkú “dieru v stene”, ktorá susedí s ďalšími dvomi gastronomickými prevádzkami Mr. Kebab a Bongiorno Pizzeria. Veľká časť nových obchodov je stále bez nájomcov, čo evokuje otvorenie novej časti Centra Nitra. Niektoré voľné obchodné jednotky by mali byť obsadené v januári 2010. Tak snáď…

Po Trenčíne, Banskej Bytrici, Nitre a Košiciach by mal Subway najbližšie konečne zavítať aj do hlavného mesta. Prvá bratislavská prevádzka bude v obchodnom centre Cubicon, ktorého dokončenie sa stále naťahuje. Podľa pesimistických klebiet by sa malo otvárať miesto tejto jesene až v marci 2010.

Ak už ste na rozdiel od nás vyskúšali košický Subway, dajte nám vedieť svoje dojmy. Napríklad do mailu alebo diskusie. Sme zvedaví. Slovenské pobočky zatiaľ nesklamali.

Leták propagujúci otvorenie II. etapy Galérie Košice

Foto: http://slovakia.kosice.googlepages.com

Reklamy

7 myšlienok na “Štvrtý slovenský Subway už funguje. V Galérii Košice

  1. Kamarát, ktorý bol na otvorení a dokonca je aj na foto (pruhovaný sveter a čierny batoh, tak vzadu stojí pri žltej slečne) okomentoval nový Subway facebook statusom
    “Martin Kukoľ: Subway zabil. Odteraz inde nezerem.”
    Takže to bude asi celkom fajn…

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s