Emporio osvietilo!!! Trochu

Poznáte náš názor na bizarnú sieť Emporio kaviarní. Potom, čo zrejme v zúfalstve pridali ako novú službu svojej kaviarne v Avione biliardový stôl (!) a zrejme pripravovali prvé hracie automaty, prišiel pozitívny moment.

Zúfalé pekárne Emporio Bakery zmenili logo. Zásadne a lepšie. Zlepšili dizajn interiéru. Pridali zmysluplné pútače. Zdôraznili, že sú aj kaviarňou a začali ponúkať take-away. A výsledok? Zaplnili stoly. Niektoré stoličky zaiste zacítili teplé zákaznícke zadky prvýkrát.

IMAGE_479
Empório Bakery, nový dizajn a... zákazníci!

Túto fotku sme zachytili tento mesiac. Sme presvedčení, že ak to osvietenie, ktoré prišlo do Emporia, vydrží a bude viesť manažérske (alebo ktorý fras to tam vedie) hlavy aj ďalej, bude z toho aj úspešný reťazec. Alebo skrátka… úspešnejší. Férovejší voči zákazníkom a lepšie urobený.

Ale, nepredbiehajme. Musíme pre objektivitu a prasprostú úprimnosť dodať, že obal je síce nový, ale produkt – stále na míle ďaleko od kvality. Poloprázdne žemličky, obschnuté fornetti-like pečivo, osamelé koláče zabalené do celofánu. Páni, to nevzrušuje chuťové poháriky, ale láka odpadkové koše! Jediné, čo vyzeralo dobre, sú nakúpené dezertíky. Sú v rohu, v tmavej chladničke. Daj im bože osvietenia!

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s