Na raňajkách v Taco Rey. Už nikdy viac

Logo Taco ReyMexická take-out restaurant Taco Rey – sieť o jednej reštaurácii – zaviedla pred niekoľkými mesiacmi raňajky. Skúsili sme to. A povieme vám, nikdy viac. Definitívne to boli jedny z najhorších raňajok, ktoré môžete ráno v centre Bratislavy zažiť.

Intímna a tmavá atmosféra jedálenskej časti reštaurácie k raňajkám príliš nezvádza. Ale pútače vo výklade predsalen nasvedčovali, že raňajky sú stále v ponuke. V časti, v ktorej sa objednáva, sme našli predavača. V podrepe chrbtom k nám nám venoval ukradomky jeden pohľad.  (Jeho pohľad: “Čo tu robíte, vy k*****!” alebo “Vypadnite, sku****ni”) Každopádne, neprišli sme vhod.

Povedali sme, že si chceme dať niektoré z raňajkových menu. Terminátor povedal, že existuje len jedno. Poznamenali sme, že videli sme nejakú verzie so slaninou a bez. Terminátor má však pravdu, zákazník-nezákazník. Je to len jedno menu. Ibaže jedno je so slaninou a druhé bez. A opäť nezáujem a chrbát. Nevadí, keď sme sa dostali až sem, dokončíme to. Dvakrát slanina. Existuje nejaké menu s nápojom? Nie.  (“Čo to, do p***, ešte chcete?”) Musíte si doplatiť.  (“Po***te sa!”) Aby naše znechutenie bolo čo najväčšie, Terminátor nám dvakrát zdôraznil, že si bude treba počkať. Ale, neodradil nás. Povedali sme si, že keď sme sa už prebojovali sem, dokončíme to.

Keď sme si sadli do jedálenskej časti, tých 5-6 minút sme si skutočne počkali. Nevadí, s úsmevom a bez zbytočných rečí si treba na praženicu čakať aj v McDonalde. Spoza rohu na nás Terminátor vyprskol, že si môžeme po burritá prísť. Dobre.

Za 3,30 sme získali preslanenú praženicu zabalenú do tvrdej placky. Vďaka. Nikdy viac. A nielen na raňajky. Toto bola posledná šanca pre Taco Rey.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Na raňajkách v Taco Rey. Už nikdy viac

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s