KFC konečne s novinkou, ale opäť aj McDonald’s

Slovenské KFC svojich zákazníkov novinkami a špeciálnymi akciami veľmi nerozmaznáva. Pri príchode na trh jeho prevádzkovateľ Queensway Restaurants Slovakia tvrdil, že podobné benefity si necháva na lepšie časy, keď poriadne expanduje a bude sa môcť pustiť aj do viditeľnejšieho marketingu. Akosi pridlho sa však už nič nedeje. Sporadické novinky v ponuke preto potešia o to viac.

Tou najnovšou je zatiaľ iba pár dní sendvič Tower Burger. Ide v podstate o klasický Filet resp. Zinger sendvič doplnený o zemiakovú placku, ktorá ho výrazne zvýši, dochutený šalátom, kečupom a majonézou. V sezónnej ponuke nahradil letný kurací šalát Mandarin, čo bol klasický Caesar šalát s niekoľkými kúskami konzervovaných mandaríniek.

Sendvič Tower Burger v KFC

V trvalej ponuke naďalej ostáva aj kurací tanier Fuller. Predtým sa základná ponuka rozšírila o Twister, ktorý neskôr nahradil Toasted Twister, a sendvič Longer.

V McDonald’s skončil letný “Výlet do Stredozemia”, z ponuky tak zmizol sendvič Olympos a päťkusová verzia obrích kreviet. Ešte stále je však možnosť dokúpiť si za 1,30 eura k akémukoľvek menu tri kusy tejto dobroty. Úplnou novinkou je sendvič Royal Fresh, teda klasický Royal doplnený o čerstvý šalát, uhorku, paradajku a omáčku.

Sendvič Royal Fresh v Mconald's

K akémukoľvek veľkému Menu Plus ponúka reťazec v rámci akcie postupne šesť pohárov Coca-Cola v rôznych farebných prevedeniach.

Reklamy

Jedna myšlienka na “KFC konečne s novinkou, ale opäť aj McDonald’s

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s