Subway príde do Nitry už o mesiac

Logo SubwaySkvelé bagety v Subway si budú môcť obyvatelia Nitry vychutnať už o mesiac. Tamojšia pripravovaná pobočka, ktorá bude sídliť v obchodnom centre Galéria Mlyny, už zháňa brigádnikov. Termínom nástupu má byť september 2009. Podľa neoficiálnych informácií by silnými značkami preplnené Mlyny mali otvoriť svoje brány v stredu 9. septembra 2009.

Subway si môže na Slovensku otvoriť ktokoľvek, kto splní franchisingové podmienky materskej firmy. Nikto si totiž nezabezpečil exkluzivitu, ako to urobil napríklad Queensway Restaurants Slovakia so značkami KFC a Pizza Hut. V Nitre bude Subway podľa všetkého prevádzkovať spoločnosť Nambuge, ktorú vlastní trojica podnikateľov z Topoľčian.

Prvý Subway na Slovensku otvorila 3. apríla 2009 firma Fuseks v trenčianskom obchodnom centre Laugaricio. Druhá pobočka privítala zákazníkov v druhej polovici júla v centre Banskej Bystrice na Kapitulskej ulici 5. Ďalšie dve prevádzky majú do konca roka vzniknúť v Bratislave, jedna z nich v práve dokončovanom obchodnom centre Cubicon v Mlynskej doline.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s