Subway príde do Bratislavy až na jeseň

Logo SubwayNa prvej reštaurácii Subway v Bratislave sa už pracuje, k jej otvoreniu by však malo dôjsť až na jeseň. Oficiálne nám to potvrdila Andrea Padevítová z firmy Subway Central & Eastern Europe, ktorá disponuje krásnou funkciou Assistant Area Development Manager Central & Eastern Europe and office generalist for- Croatia, Czech Republic, Hungary, Poland, Romania, Slovenia, Slovakia and Ukraine.

“Spomalenie procesu otvárania je vo väčšine prípadov spôsobené obchodnými centrami a túto vec nemôžeme ovplyvniť. Táto situácia sa prejavuje vo väčšine európskych zemí,” vysvetlila Padevítová.

Prvé medializované informácie hovorili, že Subway si svoju slovenskú premiéru odbije už koncom minulého roka v centre Bratislavy na ulici Rybárska brána. Táto lokalita stále figuruje aj na medzinárodnom webe spoločnosti, z realizácie projektu však napokon zišlo. “Prvá reštaurácia v Bratislave bude umiestnená v nákupnom centre,” upresnila Padevítová.

Oficiálny leták hovoril o rozostavanom obchodnom centre Cubicon v bratislavskej Mlynskej doline, ktoré sa má kolaudovať práve na jeseň. PSČ chystanej bratislavskej prevádzky na webe Subway však naznačuje, že pôjde o centrum mesta. Nuž, uvidíme.

Každopádne, na prvý slovenský Subway sa čakalo do 3. apríla 2009. V trenčianskom OC Laugaricio ho na základe franchisingovej licencie sprevádzkovala spoločnosť Fuseks z Dubnice nad Váhom. Viac o expanzívnych plánoch reťazca.

Reklamy

6 myšlienok na “Subway príde do Bratislavy až na jeseň

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s