Zájdite si chuť na Bagel v Nitre

Logo Bagel & Coffee StoryBratislavský Bagel & Coffee Story ponúkal na svojom webe licenciu na prevádzkovanie predajne v druhej etape Centro Nitra. Centro Nitra je už otvorené. A Bagel licenciu ponúka dosiaľ.

Aký je problém? Do Centro Nitra sa nikto príliš nehrnie. Aspoň čo sa nájomcov týka. Manažment tvrdí, že to bolo pre krízu veľmi ťažké, ale priestory sa podarilo rozobrať. A že módne značky neotvárajú v strede sezóny, počkajú si na jeseň. To má byť dôvod, prečo je prístavba pustá ako mesto duchov.

centro_nitra_druha_faza
Hľadáte značky? V Centre Nitra nájdete najmä značku východu z budovy. Hlavne v prístavbe, ktorá je obsadená asi z pätiny.

Prečo je však skôr poloprázdny ako poloplný napríklad foodcourt? Jedno je tak jasné už teraz pred letom: Kríza úraduje a tak si zájdite chuť na Bagel v Nitre. Zatiaľ.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Zájdite si chuť na Bagel v Nitre

  1. Bude zaujímavé vidieť keď jedného dňa celé Centro zatvoria :) manažéri nákupných centier v Nitre si asi neuvedomujú, že hoci je to spádová oblasť, Nitrania nie sú tak kúpychtivý (alebo solventní) aby mohli denno denne utrácať v obchodoch. Karty ešte zamieša aj dostavanie Mlynov, bude to zaujímavé :)

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s