Slovensko má svoje Nordsee

Logo RybaSkutočne plná krevetová bageta,  obed s rybou v strede taniera či klasické “bufetové” šaláty. A keď klasické, tak naozaj: vrátane “vlašáku” či parížskeho šalátu.  Slovensko predsa už dávno má svoje Nordsee.  A to sa ani nemuselo inšpirovať v Nemecku.

Ak ste si mysleli, že socialistické bufety s miešaným džúsom v strede komplexu mraziakov zmizli, mýlili ste sa. Žijú a rozvíjajú sa. A nie pomaly: aktuálne sú niekde v roku 2009.  Teda držia tempo s dobou. Ani názov sa nezmenil: stále je to Ryba.

Bývalý známy štátny podnik so sídlom v Košiciach pretvoril svoje bufety na “poslovenčené” Nordsee, ponuka je podobná a na pohľad podobne lákavá. Predajne má, bohužiaľ, len vo východoslovenskej metropole. Všetky v štýle fast-foodov a urobené tak, aby sa za to nemusel nikto hanbiť.

showimage.php
Ryba v Košiciach nie je zabalená práve najkrajšie. Ale lákavá ponuka, tradičné šaláty a násobne nižšie ceny by možno ublížili aj Nordsee.

Samozrejme, na isté vykročenie na trh medzi etabulujúce sa food-courtové značky by bolo treba popracovať na marketingu, ale stále je to výborný základ. Aj s umiestnením predajne: jedna je v nákupnom centre Cassovia. Ostatné tri (alebo štyri? Web Ryby si sám nie je istý) sú samostatnými predajňami.

Ryba má koncept pripravený, predajne nie sú urobené ledabolo,  zo dňa na deň. Snáď to je znakom, že chce expandovať. Práve čas, kedy sa po Slovensku stále ešte otvárajú nové shopping-mally s food courtami, je na to ideálny.

menubord hlavna

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s