Prvé Nordsee stále čaká

Logo NordseeNebolo to ani 1. apríla, ani po veľkonočných sviatkoch. Prvý slovenský Nordsee v Avione je stále v nedohľadne.  Malé priestory v rámci pôvodného food courtu najväčšieho bratislavského nákupného centra po palacinkárni sú stále prekryté len oznamom o tom, že Nordsee bude. Ani kampaň na streetlightoch po Bratislave  nehovorí o konkrétnych dátumoch.

Len si zhrňme, čo sa stalo ešte pred tým, ako tento blog vznikol: Nordsee má okrem prvej slovenskej prevádzky v Avione otvoriť aj outlet v bratislavských Troch vežiach. A tie majú skolaudovať doslova každým dňom: nakoniec sa teda ešte môže stať, že Avion bude až druhou prevádzkou.

Mimochodom, doména Nordsee.sk nie je voľná, vlastní ju registrátor domén Webglobe. Je však možné, že je len sprostredkovateľom pre Nordsee. Navyše, spoločnosť nemá na Slovensku ani ochránenú značku Nordsee: na Úrade priemyselného vlastníctva sa zatiaľ s prihláškou neozval ani prevádzkovateľ, a pre firmu našťastie ani žiadny špekulant.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Prvé Nordsee stále čaká

  1. Dnes už otvorili. Vyzerá to tam krásne, ponuka teplých a studených jedál, rôzne bagetky plnené rybími pochúťkami. Ceny sú ale dosť yvsoké na bežné obedy. Raz za čas sa to ale určite oplatí.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s