KFC v Relaxxe predĺžilo otváracie hodiny do polnoci

Logo KFCNajnovšia reštaurácia KFC na Slovensku bude mať oddnes aj najdlhšie otváracie hodiny. Prevádzku v petržalskom centre zdravého životného štýlu Relaxx môžu zákazníci navštíviť denne od 10:00 do 24:00.  Doposiaľ bolo otvorené iba do 21:00. KFC zmenu propaguje na svojom webe.

K predĺženiu otváracích hodín určite prispel fakt, že KFC v Relaxxe poskytuje ako jediná bratislavská pobočka službu Drive Thru pre motoristov.

Na rozdiel od okolitých krajín má slovenské KFC neštandardne krátku prevádzkovú dobu. Všetkých sedem reštaurácií sa do dnešného dňa zatváralo medzi 21:00 a 22:00. Hlavný konkurent McDonald’s má otvorené zväčša do polnoci, v piatky a víkendy sú niektoré reštaurácie otvorené dokonca ešte dlhšie.

Od roku 2007 vzniklo na Slovensku sedem prevádzok KFC. Prvá bola v Trnave, nasledovala Banská Bystrica, Bratislava a Nitra.  Prevádzkovateľ reštaurácií, spoločnosť Queensway Restaurants Slovakia, hovoril v roku 2007 aj o expanzii do ďalších slovenských miest ako Žilina či Košice. K uskutočneniu týchto zámerov však zatiaľ nedošlo.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s